Гуртожиток ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр» розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Каштанова,35 (безкоштовне проживання)

Кімнати в гуртожитку коридорного типу розраховані для проживання 3 - 4 -ох осіб, кухні, туалети, умивальні кімнати по дві на кожному поверсі, душова кімната на першому поверсі.

Гуртожиток ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр» – це простір, де молодь готується до життя і повноцінно живе ним. В освітньому закладі добре розуміють: створення в гуртожитку необхідних побутових умов самими здобувачами освіти – найважливіша передумова розвитку самостійності, хазяйновитості, трудового і морального виховання молоді. Тому вся діяльність вихователів гуртожитку будується так, щоб сприяти становленню особистості як творця власного життя, гармонізації взаємин між здобувачами освіти і педагогами, закладом освіти і родиною.

Одним із пріоритетних напрямків роботи в учнівському гуртожитку – є створення добрих матеріально-побутових умов для тих, що проживають, при активній участі самих здобувачів освіти. Подібна участь сприяє формуванню у юнаків і дівчат потреби виявити свої ціннісні установки й орієнтації в сфері господарсько-побутової праці, підвищення їхньої культури як під час навчання, так і в майбутньому сімейному житті.

Середовище учнівського гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття , життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє здоров’я, вчинки, з іншого, учнівська громада гуртожитку формує у здобувача освіти колективізм, надає досвід співіснування в колективі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації майбутнього робітника.

Звісно, не менш вагомим чинником, ніж навчально-виховний процес, який зумовлює підготовку кваліфікованих робітників, виховання розвиненої, свідомої особистості, є забезпечення належних соціально-побутових умов проживання, навчання, змістовного відпочинку і дозвілля здобувачів освіти у гуртожитках.

Переважна більшість здобувачів освіти, які навчаються у професійних (професійно-технічних) закладах освіти – іногородні. Без сумніву для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою.

/Files/images/IMG_0557.jpg/Files/images/IMG_0565.jpg

/Files/images/IMG_0566.jpg /Files/images/IMG_0577.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0