Інформація про заклад

/Files/images/IMG_9475.jpg
Криворізький навчально-виробничий центр, як заклад нового типу існує зовсім недавно, але його прогресивний розвиток, радючі зміни вирізняють його з поміж інших навчальних закладів міста. Молодий, дружний, цілеспрямований колектив з ентузіазмом втілює в роботу свої знання, вміння, професіоналізм, творчий потенціал. Більш досвідчені колеги діляться досвідом та педагогічними надбаннями, а у молоді переймають нові методи і форми роботи, інноваційні підходи до навчальної та виховної роботи. Молодь утверджується через вивчення досвіду педагогів-професіоналів, активну позаурочну роботу, головне завдання якої – підвищення зацікавленості, інтересу до предметів теоретичної та практичної підготовки.
/Files/images/изображение 002 336.jpg Закохані в свою професію майстри виробничого навчання з професії «Кравець» передають відданість професії своїм вихованцям. Вони були призерами обласних конкурсів, учасниками фестивалю «Формула успіху» в м. Сімферополі, міському конкурсі джинсового одягу. Свої літературні таланти проявляють наші учні в роботі літературного клубу «Пегас», який працює в бібліотеці закладу. Їх мистецькі надбання: збірки віршів, твори-мініатюри, оповідання, участь у міському конкурсі «Україна моя квітуча».
Шедеврами мистецтва і досконалості називають зачіски, стрижки, пасажерні вироби наших перукарів. Їх професія користується величезним попитом. Роботодавці; а це приватні перукарні, салони краси, задоволені нашими випускниками. Коли власник салону на кваліфікаційному іспиті довіряє власну зачіску учневі – це означає впевненість в професіоналізму та гарантоване місце роботи випускнику.
/Files/images/Рисунок9.jpgФотовиставки, буклети, презентації, вивчення туристичних об’єктів міста та України, надання екскурсійних послуг та їх організація, вивчення бази даних туристичних агенств – неповний перелік діяльності туристичного клубу «Олімп». За час навчання практично кожен учень побуває у Софіївському парку м. Умані, на екскурсіях та новорічних святах в льодовому палаці «Метеор» м.Дніпропетровська. Навчальний заклад організовує екскурсії в Крим, до м. Львова, Києва. Не залишаються наші учні і осторонь повсякденного життя закладу. Працює рада училища, проводяться дні самоуправління, засідання клубу «Лідер», працюють спортивні гуртки та секції.
«Професіоналізм – запорука успіху» наш девіз і заклик до дії, тому ми будуємо її на майстерності, знаннях, інтуіції, накопичених протягом усього життя і створюємо свою унікальну практику, яка дає свої позитивні результати.

Кiлькiсть переглядiв: 0