Історія закладу освіти

/Files/images/11.png /Files/images/9.png

В місті Кривому Розі, де ранки зустрічають нас туманами, є тихий, затишний куточок. В цій зеленій оазі знаходиться один із навчальних закладів міста – Криворізький навчально-виробничий центр.

В 1974 році в м. Кривий Ріг народився новий навчальний заклад – професійно-технічне училище №7. В 1985 році до складу училища приєднано професійно-технічне училище Криворізької взуттєвої фабрики.

В 1992 році до складу училища ввійшов філіал ПТУ №47, що територіально розміщувався в Жотневому районі і готував кадри для побутових підприємств.

В 1997 році до складу ПТУ №7 приєднане реорганізоване в філію ПТУ №32 в Тернівському районі міста.
В 1974 – 1985 керував училищем Гришман Федір Васильович, в 1985-1989 – Кузнєцова Катерина Михайлівна, в 1989 – 1991 – Касіщева Віра Петрівна, в 1991 – 1999 – Пєлих Світлана Анатоліївна, В 1999 – 2006 – Сапіга Олександр Олексійович.

З липня 2006 року керує закладом Легун Віктор Трохимович.
До 1997 року в навчальному закладі готували за професіями текстильного, взуттєвого та швейного виробництва. З 1997 року – за професіями швейного виробництва, торгівельного профілю та побутового обслуговування.


В ПТУ №7 за роки існування підготовлено близько 12 тисяч кваліфікованих робітників. Кадри готували для Криворізької вовнопрядильної фабрики, Криворізької взуттєвої фабрики, Криворізької швейної фабрики «Старт», швейної фабрики «Промспецодяг», ТОВ «Полстар», приватних торгівельних підприємств, КП «Красуня» та приватних перукарень.


Сьогодні Криворізький навчально-виробничий центр це : 4 навчальні корпуси (22 кабінети), молодіжний готель,2 їдальні, 2 спортивні зали, 2 актові зали, 2 корпуси майстерень (15 майстерень), 2 спортивних майданчики, 1 паркова зона. Контингентучнів та слухачів 785 чол.


Професії швейного виробництва: оператор швейного виробництва, швачка; кравець. Професії торгівельного профілю: продавець продовольчих товарів, контролер-касир; кухар-кондитер; кухар. Професії побутового обслуговування: перукар. А також професії: агент з організації туризму, екскурсовод; флорист; касир (в банку). В перспективі розвитку центра ліцензування та впровадження підготовки за новими професіями.


Якщо ви завітаєте до нас то перукарі зроблять вам стильну зачіску, кухарі пригостять українськими стравами, кравці задовольнять ваші найвибагливіші мрії, флористи подарують найвишуканіший букет, агенти з організації туризму запросять до наймальовничіших куточків земної кулі, касири в банку допоможуть вирішити економічні проблеми, навчать заощаджувати кошти. Працюють у нас креативні особистості, що прагнуть понад усе, щоб учні берегли «собори своїх душ», вчилися добру і любові до рідного краю. Ми розвиваємо творчі здібності учнів, допомагаємо самореалізуватися і в подальшому стояти твердо на власних ногах.

Випускники КНВЦ – конкурентно спроможні на ринку праці.

Кiлькiсть переглядiв: 0