Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. Це сенс всього майбутнього, покликання душі та серця.

Криворізький навчально-виробничий центр пропонує професії:

На базі 9 класів На базі 11 класів
Кравець. ЗакрійникКравець. Закрійник
Перукар (перукар-модельєр). МанікюрникКухар. Майстер ресторанного обслуговування
Кухар. КондитерАгент з організації туризму. Адміністратор
Фотограф (фотороботи). АдміністраторФотограф (фотороботи). Оператор комп`ютерної верстки
Флорист
Манікюрник. Педикюрник
Перукар (перукар-модельєр). Візажист


посилання для плати за навчання:

https://edupay.com.ua/pay/12?institutionId=497


КРАВЕЦЬ. ЗАКРІЙНИК

/Files/images/2020/DSC_9559.jpg


/Files/images/2017-2018/IMG-90a93142869edf4151cf03cbd538af4e-V.jpg

У час коли життя набирає оберти професія моделі стає престижною.Сьогодні продемонструвати одяг - це не просто пройти по подіуму: це-пластика, це- акторська майстерність і навіть драматургія.
На базі КНВЦ працює ТЕАТР МОД, який навчає дівчат та юнаків робити театралізований показ колекцій моделей костюму, виконаного на основі єдиного художнього замислута стилевого рішення.ТЕАТР МОД- це синтез декількох видів творчості, котрі направленіна створення художніх образів через костюм, хореографію,музику та сценографію. ТЕАТР МОД працює за такими основними напрямами: демонстрація робіт студентів-дизайнерів; подіум группа; творча майстерня; імідж-студія.


Перукар (перукар-модельєр)

/Files/images/P3130058.jpg

Вимоги до сучасного майстра перукарської справи дуже високі. Основні з них - глибокі теоретичні знання, володіння прийомами і методами практичної роботи з використанням стрижок, завивання і укладання волосся, його фарбування, моделювання зачісок. Саме цим керується колектив КНВЦ - викладачі, майстри виробничого навчання. Перед майстрами стоїть завдання - відтворити специфіку підготовки фахівців - перукарів високого класу, розкрити ті напрацювання і секрети, що становлять школу підготовки у навчальному закладі. Керівник творчої групи, майстер виробничого навчання Білих І.Є. постійний учасник семінарів асоціації перукарів міста.Участь учнів у конкурсах професійної майстерності сприяє удосконаленню їх професійних навичок, розширює творчу уяву, кругозір, розвиває прагнення до перемоги.


Візажист

/Files/images/2020/3333333333.png

Візажист - фахівець, який створює певний образ особи людини за допомогою засобів макіяжу. Візажиста часто називають «художником по обличчю», від французького слова «visage» - «особа, образ, вид» або «make-up artist», що означає «художник по косметиці». Це яскрава і цікава професія, яка дає не тільки можливість творити, а й хороші зв'язки. По закінченню навчального закладу може працювати в салонах краси, косметологічних кабінетах.Кар'єрне зростання візажиста відбувається по мірі зростання майстерності. Стати Справжнім Майстром непросто, але це єдиний шлях для досягнення популярності, стабільності і високої зарплати. Стаючи знаменитим, візажист напрацьовує власну клієнтуру і може відкрити власний салон.


Кухар. Кондитер

/Files/images/2020/60 - копия.png

Криворізький навчально – виробничий центр займає провідне місце в підготовці кухарів – кондитерів. Висока якість навчання, підготовка справжніх спеціалістів своєї справи забезпечується розвиненою інфраструктурою навчального закладу, досвідченими викладачами та майстрами виробничого навчання. Мистецтво кулінарії - одне з найдавніших. Справжній кухар - це талант, яким наділений не кожна людина. З метою вдосконалення професійних навичок майбутніх випускників за професією кухар – кондитер проводяться тижні професійної майстерності.
В нашому центрі відкрита лабораторія з технології приготування їжі яка обладнана за сучасними вимогами. До їх послуг тепер є духова шафа, мікрохвильова піч, електро плити, набори столового та кухонного посуду, а також обладнані індивідуальні робочі місця. Навчаючись у нас, учні мають можливість проходити практику в престижних кафе, ресторанах нашого міста.
Сьогодні справжній кулінар, щоб оволодіти всіма тонкощами приготування їжі, повинен знати безліч різних наук: хімію, фізіологію, біологію … Погодьтеся, що смак кожного блюда залежить від дрібних деталей, деколи, ледь відчутних. Невипадково французи вважають кулінарію мистецтвом, а кращих кухарів — поетами. Кухар – кондитер – це мистецтво приготування їжі з сирих, рослинних та тваринних продуктів. У свої кулінарні шедеври справжній кухар вкладає всю душу, бо готує з натхненням, а, значить, повинен бути справжнім майстром своєї справи. Саме з цю мету ставлять перед собою викладачи та майстри виробничого навчання, при підготовці майбутніх фахівців. Готувати можна і швидко, і смачно, і якісно! Перевірено на власному досвіді! А досвід приходить, головне відкрити йому двері.


Оператор комп'ютерної верстки

/Files/images/2020/7.png

На сьогоднішній день знання комп’ютера є необхідністю людини ХХІ століття. Адже без комп’ютера в сучасний час неможлива робота будь-якої організації чи фірми. Спеціальність оператора комп’ютерного набору дає грунтовні знання з будови та використання комп’ютера в різних сферах людської діяльності, знання необхідні для подальшого розвитку людини в сучасному інформаційному світі.У нашому навчально-виробничому центрі завжди до ваших послуг:сучасне обладнання; висококваліфіковані викладачі;сучасне програмне забезпечення; велика кількість навчальної літератури за спеціальністю.
Виробничу практику учні проходять на підприємствах, організаціях, установах нашого міста на місцях оператора комп'ютерного набору та секретаря керівника. Це завжди цікаво, оскільки учні працюють у реальних виробничих умовах і мають змогу набратися практичного досвіду для подальшої своєї професійної діяльності.


Флорист

/Files/images/2020/52 - копия.png

Утворенню художніх композицій із квітів та рослин займаються два близьких напрямки мистецтва: флористика та фітодизайн. Це цілий світ зі своєю багатою історією, теоріями, таємницями та сучасними тенденціями. Щоб чарівний світ вам не запаморочив голову, пустив вас на хибний шлях, ліпше заздалегідь звернутися за допомогою до спеціалістів, які допоможуть втілити ваші ідеї у життя. Проте ніхто не забороняє утворювати букети власноруч, напевно експериментуючи ,ви досягнете гарних результатів. Але все одно важливо знати загальні правила флористики, колористики, історії мистецтва флористики, Ікебани. Як раз цим дисциплінам і навчають на відділенні "Флористика”, яке існує на базі Криворізького навчально-виробничого центру. Навчаючись в нас, учні мають можливість проходити виробничу практику в престижних флористичних салонах нашого міста. Вони намагаються розширити знання про мистецтво "Флористика”, шукають нові шляхи в його безмежному просторі і бажають поділитися своєю власноруч зробленою красою з усім світом.


Фотограф

/Files/images/2020/89.png

Професія фотографа не менш складна і відповідальна, ніж інші професії . Адже Фотограф винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. Тим більше, кваліфікація фотографа важлива з погляду кар'єрного зростання. Cьогодні, завдяки цифровим технологіям, у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі утілити найнеймовірнішу фантазію. Фотографи необхідні в ЗМІ в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідини різних заходів, зйомки подій. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів і весіллів. І поки тамада розважає гостей, фотограф зніме найцікавіші моменти свята. Можна співробітничати з рекламними агентствами, потрібно уміти яскраво, красиво представити образ пропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність. Для одних фотографів вершина кар'єри визнання у вузьких кругах колег, для інших організація свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.


Агент з організації туризму. Адміністратор

/Files/images/2020/18.jpg

Якщо Ви бажаєте відкрити для себе навколишній світ та оволодіти багатьма необхідними на сьогоднішній день знаннями – обирайте професію агента з організації туризму. Учні центру, які опановують професію агент з організації туризму, вчаться : подавати інформацію про сферу діяльності туристичної фірми; оформляти виїздну документацію на клієнтів туристичної фірми; організовувати туристичні тури, ділові та комерційні поїздки; супроводжувати туристичні групи до місця призначення; визначати туристичні маршрути в залежності від вимог клієнта; розміщувати клієнтів в залежності від класу тура; сприяти рекламній компанії тур фірми; приймати участь в реалізації планів підвищення економічної ефективності туристичної фірми. А також вивчають законодавчі акти, постанови та інструкції, що стосуються роботи в туристичних фірмах; поняття і терміни сучасного бізнесу; загальні правила оформлення документації; правила оформлення бухгалтерських документів; правила оформлення страхових документів, виїздних, медичних документів.


Кiлькiсть переглядiв: 0