Фотограф

/Files/images/фотографы.jpg

Професія фотографа не менш складна і відповідальна, ніж інші професії. Адже Фотограф винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком. Тим більше, кваліфікація фотографа важлива з погляду кар'єрного зростання.

Cьогодні, завдяки цифровим технологіям, у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі утілити найнеймовірнішу фантазію. Фотографи необхідні в ЗМІ в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідини різних заходів, зйомки подій.

Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів і весіллів. І поки тамада розважає гостей, фотограф зніме найцікавіші моменти свята. Можна співробітничати з рекламними агентствами, потрібно уміти яскраво, красиво представити образ пропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність. Для одних фотографів вершина кар'єри визнання у вузьких кругах колег, для інших організація свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.

Кiлькiсть переглядiв: 0