Касир (в банку)

/Files/images/99.jpg

Професія "Касир (в банку)" на сьогоднішній день є важливою, бо ми не уявляємо своє сучасне життя без діяльності банків. А касир є невід'ємною частиною банківської діяльності. Для виконання своїх професійних обов'язків касир банку повинен володіти не тільки знаннями з основ бухгалтерського обліку, технології касових операцій, основ галузевої економіки, а й повинен володіти комп'ютером, знати тонкощі психології для ефективної роботи з клієнтами. Також важливою особистісною рисою касира в банку являється вміння дотримуватися у своїй професійній діяльності правила "комерційної таємниці".

Обравши цю професію, ви навчитеся відкривати рахунки у національній та іноземній валюті, вести розрахунково-касове обслуговування фізичних та юридичних осіб в національній та іноземній валюті, переказувати готівку та вклади в національній та іноземній валюті, виплачувати пенсію, заробітну плату, соціальну допомогу, вести операції з цінними паперами, проводити інкасацію грошової виручки та виконувати багато інших цікавих операцій. Окрім набутих знань, умінь та навичок на рівні сучасних вимог ринку праці, Ви оволодієте основними поняттями роботи на персональному комп’ютері, освоюють пакет прикладних програм для роботи в офісі та ознайомлюються зі спеціалізованою програмою бухгалтерського обліку.

На виробничому навчанні учні мають змогу оволодіти знаннями щодо специфіки діяльності касира (в банку), навчитися оформлювати необхідну документацію, тренуватися вести ділові стосунки "клієнт-касир" серед одногрупників.Учні проходять виробничу практику у банках нашого міста.Тож не упустіть свій шанс.

Запрошуємо вас до співпраці.

Кiлькiсть переглядiв: 0