Загальні положення про Навчально-практичний центр

З 4 грудня 2017 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький навчально-виробничий центр" функціонує навчально-практичний центр за професією "Швачка", "Кравець", "Закрійник".

Головною метою діяльності НПЦ є реалізації завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій,установ (далі - слухачі), впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв'язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.

НПЦ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про професійно-технічну освіту", Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерство освіти і науки України від 30 травня 2006 року № 419, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 червня 2006 року за № 711/12585, іншими нормативно-правовими актвми Міністерства освіти і науки України та "Положенням про НПЦ".

/Files/images/2018-2019/DSC_9444 ред.jpg/Files/images/2018-2019/DSC_9464 ред.jpg/Files/images/2018-2019/DSC_9472 ред.jpg/Files/images/2018-2019/DSC_9440 ред.jpg

Напрямки діяльності НПЦ "FASHION"

- Співробітництво з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі - підприємства), навчальними закладами, центрами зайнятості, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громацькими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно-технічної освіти.

- Впроваждення у навчально-виробничий процес інноваційних технологій та методів професійного навчання із застосуванням сучасних виробничих технологій, техніки,обладнання, інструментів і матеріалів.

- Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на оснві вивчення, адаптації кращого досвіду та його провадження в інших навчалних закладах і установах.

- Інформатизація і комп'ютерізація процесу професійного навчання.

Функції НПЦ "FASHION"

- Сприяння підвищення якості професійної підготовки слухачів закладу, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.

- Організація стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі НПЦ.

- Формування пропозицій щодо досконалення робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння учнями, слухачами новітніми матеріалами і технологіями.

- Надання тренінгових, маркетингових, інформаційних, виробничих послуг з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом.

- Надання навчальним закладам консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємствами.

- Надання практичної та методичної допомоги професійно-технічним навчалним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів.

- Розроблення навчально-методичного, інформаційного супроводу, спрямованого на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, педагогічних програмних засобів, дидактичних матеріалів та інше.

- Організація та проведення семінарів-практикумів, конференцій, засідань методичних секцій та інших заходів з питань провадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.

Кiлькiсть переглядiв: 0